Edzéseink

Budapest

VI. kerület
Bálint ház
1065 Révay u. 16.
Mestre João
szerda 19 : 30 - 21 : 00
csütörtök 19 : 30 - 21 : 00
IX. kerület
Capoeira a IX. kerületben (felnőtt/ifi/gyermek)
1091 Ifjúmunkás utca 13.
Kiss Enikő / monitora Rosaflor
hétfő 18 : 30 - 20 : 00
szerda 19 : 00 - 20 : 00
XIII. kerület
Gárdonyi Géza Általános Iskola
<p>1137 Radn&oacute;ti Mikl&oacute;s utca 8-10.</p>
Mestre Jubileu
kedd 17 : 30 - 19 : 00
csütörtök 17 : 30 - 19 : 00
XXI. kerület
Radnóti Miklós Műv. Ház
1214 Vénusz u. 2
Mestre João
kedd 18 : 30 - 19 : 30
péntek 19 : 30 - 21 : 00
XXI. kerület
Herman Ottó Ált. Isk.
1214 Gombos tér 1.
Mestre João
kedd 17 : 00 - 18 : 00
csütörtök 17 : 00 - 18 : 00
XXI. kerület
Radnóti M.h./ovis csoport
Radnóti Miklós Művelődési Ház Cím: 1214 Budapest, Vénusz u. 2
Krisán Andrea / Cabelo de fogo
csütörtök 17 : 00 - 18 : 00
XXI. kerület
Gyermeksziget óvoda/ovis csoport
Gyermeksziget óvoda Cím: 1214 Budapest, Kossuth Lajos u. 140
Krisán Andrea / Cabelo de fogo
szerda 15 : 30 - 16 : 15
XXI. kerület
Erdősor u. óvoda/ovis csoport
Erdősor utcai óvoda Cím: 1214 Budapest, Erdősor Utca 110-112
Krisán Andrea / Cabelo de fogo
hétfő 16 : 15 - 17 : 00

Dunakeszi

Széchenyi István Iskola
Posta utca 5
Professor Cabeludo
szerda 18 : 00 - 19 : 30
péntek 18 : 00 - 20 : 00

Dunavarsány

Dunavarsány
Dunavarsány, Kossuth Lajos u. 12 WillPower Táncstúdió
Sárközi Béla/Estagiário Careca
szombat 10 : 00 - 11 : 30

Gyömrő

Weöres Sándor Általános Iskola
<p>Erszébet utca 18.</p>
Aluno-formado Magrão
péntek 18 : 30 - 20 : 00
vasárnap 9 : 45 - 11 : 15

Veresegyház

Mézesvölgyi Általános Iskola
2112 Veresegyház, Mogyoródi utca 5-7.
Professor Cabeludo
hétfő 17 : 00 - 18 : 00
csütörtök 16 : 30 - 18 : 00
 

Címlap

A Batizado várható programja

facebook event ITT

 

Péntek (Április 27) Radnóti Művelődési ház

   18:00 - 20:00 Nyitó roda

Szombat (Április 28) Csepel, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
 
   09:30-12:00 edzések
   12:00-12:40 ebédszünet
   12:40-13:20 maculele/afro
   13:20-15:00 Angola edzések
   15:00-16:00 roda
 
Vasárnap (Április 29) Csepel, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
 
   10:00- 15:00 batizado e troca de cordas (övcsere)
 
 
 Meghívott vendégek:
   Mestre Paihakan (Abolicao, BR)
   Mestre Fumaca (Grupo Carcara, DE)
   Contra-Mestre Chiquinho (Senzala, HU)
   Contra-Mestre Lincoln (Afro Ritmo CDO, HU)
   Contra-Mestre Panaca (Capoeira Brasil, HU)
   Contra-Mestre Regis (Meia Lua Inteira, AT)
   Professor Cavalo (Amazonas, HR)
   Professor Rixao (Oxumare, SK)   
   Professor Lúcio (Senzala, HU)
   Professor Maia (Nacao Zumbi, DE)
   Instrutor Chaman (Oxumare, SK)
   Instrutor Gato (Amazonas, HR)
   Instrutora Macaquinha (Amazonas, HR)
   Instrutor Elano (HU)
   


plakat